19-02-2019 | 9:35

krzyssekk

134

ESPN: JIMMY BUTLER NAJPRAWDOPODOBNIEJSZĄ OPCJĄ LAKERS.

Choć Los Angeles Lakers borykają się obecnie z ogromem problemów, to wciąż są jednym z najatrakcyjniejszych kierunków dla wolnych agentów.

 

Obecny cap space Jeziorowców może pozwolić im na zakontraktowanie wielkiego nazwiska podczas nadchodzącego Free Agency. Wśród potencjalnych kandydatów na zasilenie ich szeregów wymienia się Klay’a Thompsona, Kevina Duranta, Kawhi’a Leonarda czy Kyriego Irvinga. Tim Bontemps z ESPN twierdzi jednak, iż to Jimmy Butler, obecnie zawodnik Philadelphii 76ers, trafi najprawdopodobniej do słonecznej Kalifornii, i że to właśnie on byłby odpowiednim wyborem dla Magica Johnsona.

 

“Mimo wszystko to Jimmy Butler jest najbardziej realistyczną opcją do wylądowania w Los Angeles. Podobnie w przypadku DeMarcusa Cousinsa, jednak z nim wiąże się swego rodzaju ryzyko, głównie ze względu na niedawną kontuzję Achillesa. Zaoferowanie mu lukratywnego i długoterminowego kontraktu jest, delikatnie mówiąc, najlepszą możliwością, jaką mają Lakers.”

 

Choć Jimmy Butler sprawia wrażenie gracza trudnego do opanowania, głównie ze względu na swój gorący temperament, to obecna pozycja Sixers i ich szanse w Play-Offach wydają się zadowalać 29-letniego obrońcę. Propozycja z Lakers jest jednak czymś, czego nie można odrzucić bez większego namysłu.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!