7-11-2018 | 17:44

krzyssekk

84

JAYLEN BROWN ZAPOWIADA 5 LUB 6 TYTUŁÓW DLA CELTICS.

Napakowani talentem Boston Celtics nie mogą narzekać na brak nadziei na przyszłość. Gdy era hegemonii Warriors będzie miała się ku końcowi, Koniczyny będą głównym kandydatem do zajęcia ich miejsca.

 

Kyrie Irving, Gordon Hayward, Jayson Tatum, Jaylen Brown, Terry Rozier… To tylko część z utalentowanych zawodników Celtów, którzy są lub jeszcze nie osiągnęli swojej szczytowej formy. Za kilka lat ekipa ta może siać postrach w głowach wszystkich zawodników ligi. Oprócz umiejętności nie można odmówić im również pewności siebie, która dla koszykarza jest bardzo ważną cechą.

 

W jednym z przeprowadzonych w ostatnim czasie wywiadów obrońca Celtics, Jaylen Brown zapowiada, iż do momentu ukończenia przez niego 28 roku życia, Boston zdobędzie 5 lub 6 tytułów mistrzowskich.

 

– Taylor Rooks:28-letni Jaylen. Ile będzie on miał tytułów mistrzowskich?
– Jaylen Brown:Nie chcę się potem zdziwić, ale powiedzmy, że 5 lub 6.

 

Nie trzeba sięgać daleko pamięcią, by przypomnieć sobie, kto całkiem niedawno składał podobne obietnice. W 2010 roku, kiedy to LeBron James dołączył do Chrisa Bosha i Dwyane Wade w Miami Heat, zapowiadał nie jeden, nie dwa, nie trzy, nie cztery… lecz więcej niż 7 pierścieni. Jak pokazała historia, LbJ nie był w stanie zrealizować swoich planów.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!