3-12-2018 | 22:16

krzyssekk

104

KEVIN DURANT NIE SPOTKA SIĘ Z KNICKS PODCZAS WOLNEJ AGENTURY?

Od momentu odejścia Carmelo Anthony’ego z Nowego Jorku, Knicks nieustannie oczekują na przybycie gwiazdy z prawdziwego zdarzenia, która odmieni losy ich organizacji.

 

W ostatnich tygodniach w szeregach Golden State Warriors dochodziło do wielu konfliktów, które dolały oliwy do ognia w sprawie potencjalnego odejścia Kevina Duranta z Oakland. Pozostałe ekipy w NBA chcą wykorzystać fakt, iż 30-latek może rozważyć odejście od obrońców tytułu i zdecydować się na kolejne wyzwanie.

 

Jedną z takich ekip mają być New York Knicks, którzy usilnie starają się zwrócić uwagę Duranta, by ten rozważył przeniesienie swoich talentów na wschodnie wybrzeże. Według doniesień zza oceanu sytuacja ta wydaję się jednak mało prawdopodobna.

 

“Pozyskiwanie graczy takich jak Durant wymaga wielu lat budowy programu, infrastruktury, wiarygodności dzięki temu, co robisz. Historia pokazuje, że nie ma drogi na skróty, jeśli chodzi o wielkich wolnych agentów. Jeśli mówisz o Kevinie Durancie, niektórzy mogą powiedzieć, że jest najlepszy w lidze.” – mówi analityk ESPN, Adrian Wojnarowski. 

 

“Historia pokazuje również, że zawodnicy przeważnie zostają tam, gdzie są lub trafia gdzieś, gdzie zostało już coś stworzone i robi się coś w tym kierunku. Knicks mogą nie pasować do tego opisu.” – dodał Woj.

 

Wszystko wskazuje na to, iż pomimo fali spekulacji i masy plotek KD pozostanie w Warriors na kolejne lata.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!