9-11-2018 | 8:01

krzyssekk

73

KOLEJNY DZIEŃ I KOLEJNA KONTUZJA W CAVALIERS.

Początek sezonu w wykonaniu Cleveland Cavaliers to jedna wielka katastrofa. Poza fatalną grą i przeciętnymi wynikami dochodzi również masa kontuzji. Najnowsze informacje donoszą, iż z gry na dwa tygodnie wypada George Hill.

 

Po starcie z bilansem 1-10 sympatycy Wine & Gold myślami są już przy nadchodzącym Drafcie, w którym do zgarnięcia będą ogromne talenty, takie ja RJ Barret, Zion Williamson, Nassir Little czy Cam Reddish. Swój wpływ na taki, a nie inny rozwój zdarzeń miała plaga kontuzji, która nawiedziła Cavaliers. Z gry wypadli już Kevin Love, Sam Dekker i Cedi Osman. Do wymienionego towarzystwa dołączy teraz George Hill, który ze względu na uraz barku nie wystąpi w żadnym spotkaniu przez najbliższe dwa tygodnie.

 

Po przegranych 10 z 11 spotkań tego sezonu, Cavaliers będą musieli radzić sobie bez wyjściowego rozgrywającego, George Hilla przez dwa tygodnie, ze względu na uraz prawego ramienia.” – mówi Adrian Wojnarowski z ESPN.

 

Kontuzja Hilla jest z kolei szansą dla Collina Sextona, który nie dostał jeszcze prawdziwej szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności. Weterani znajdujący się w szeregach Wine & Gold wciąż nie są przekonani co do jego talentu.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!