8-03-2019 | 12:41

TN8

23

LEBRON AWANSOWAŁ PRZED JORDANA W ALL TIME SCORING LIST NBA.

We wczorajszym meczu rozgrywanym w Staples Center, przeciwko Denver Nuggets, Lebron James wyprzedził Michaela Jordana w klasyfikacji strzelców wszech czasów NBA. Przed meczem, LBJ tracił do jeszcze wtedy czwartego miejsca na którym znajdował się MJ 13 pkt. Oczywiste więc było to że w tym meczu zdobędzie więcej niż 13 pkt, dokonał tego w drugiej kwarcie a dokładnie na 5 minut i 38 sekund przed końcem drugiej kwarty.
Podobno wydarzyło się to dokładnie o 23:23 czasu wschodniego wybrzeża USA.
Przypadek?

W przerwie na żądanie, LeBron dostał video tribute, w którym pokazano jak przez lata gromadził swoje punkty z takimi zespołami jak Cleveland Cavaliers, Miami Heat oraz Los Angeles Lakers.
Tuż przed Jamesem na liście ALL TIME SCORING LIST znajduje się były gracz LAL, Kobe Bryant do którego traci 1346 pkt. Awans LeBrona na podium jest więcej niż pewny, dokonać może tego już w pierwszej części przyszłego sezonu NBA. Gdyby nie ostatnia seria czterech porażek z rzędu, w tym również  z Denver Nuggets 99-115, Lakers mieliby szanse na udział w tegorocznych playoffs a sam LBJ mógłby zbliżyć się znacząco do trzeciego miejsca listy wszech czasów na którym znajduje się obecnie Bryant.