8-11-2018 | 16:37

krzyssekk

82

LEBRON: “NIKT NIE JEST W STANIE GRAĆ TEMPEM INGRAMA.”

Odmienieni Los Angeles Lakers wciąż nie są w stanie znaleźć odpowiedniego rytmu, który pozwoli im odnosić regularne zwycięstwa i wskoczyć na miejsce gwarantujące udział w Play-Offs. Mimo wszystko lider Jeziorowców, LeBron James nie traci wiary.

 

Od momentu przybycia do Miasta Aniołów LbJ otwarcie okazywał wsparcie swoim młodszym partnerom. 33-latek niejednokrotnie wspominał, że skrzydłowy Lakers, Brandon Ingram jest ogromnym talentem, a potencjałem przewyższa większość młodzieży z ligi.

 

Gra w swoim tempie i nikt nie jest w stanie mu pod tym względem dorównać. Jest po prostu taki dobry, tak pewny siebie i swoich umiejętności. Musisz po prostu dać mu piłkę i pozwolić mu robić, co do niego należy.” – mówi James.

 

W porównaniu do pierwszego sezonu w NBA Brandon Ingram zaliczył zdecydowany progres. Dojrzał zarówno mentalnie, fizycznie, jak i pod względem umiejętności. Jego statystyki z minionej kampanii nie uległy znacznemu pogorszeniu się, pomimo faktu, iż część czasu z piłką zabiera mu od niedawna LeBron.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!