6-12-2018 | 22:03

krzyssekk

102

LOWRY O DEROZANIE: “CZUŁEM SIĘ ZDRADZONY, BO ON TAK SIĘ CZUŁ.”

Wieloletnia przyjaźń Kyle’a Lowry’ego oraz DeMara DeRozana spowodowała, iż wymiana na linii Raptors-Spurs była dla obu panów szczególnie bolesna.

 

DeRozan nie ukrywał, iż poczuł się w pewien sposób urażony przez organizację, której barw bronił od początku swojej kariery zawodowej. Nagła zmiana decyzji i postawienie na Kawhi’a Leonarda, który mimo wszystko po zakończonym sezonie może opuścić Kanadę, okazały się dla kierownictwa Toronto najlepszą drogą.

 

Bez wątpienia decyzja ta nie spodobała się również Lowry’emu, który z Leonardem u boku rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. 32-latek wciąż pozostaje wierny swojemu przyjacielowi, który występuje obecnie w pałętających się po dnie tabeli Konferencji Zachodniej San Antonio Spurs.

 

“Poczułem się zdradzony, bo on poczuł się zdradzony, bo jest moim ziomkiem. To mój najlepszy przyjaciel. Więc tak, poczułem to nieco w sposób personalny. To trudny biznes. To wielki biznes. Ale czasami wykonywane są ruchy, które powodują reakcję w stylu “Wow, to jest do bani.”mówi rozgrywający Dinozaurów.

 

“To bardzo skomplikowane.”dodał Lowry.




KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!