6-02-2019 | 15:24

krzyssekk

119

PELICANS ROZWAŻĄ WYMIANĘ DAVISA ZA TATUMA?

Choć ojciec Anthony’ego Davisa dał jasno do zrozumienia, iż nie chce, by jego syn zasilił szeregi Bostonu Celtics, New Orleans Pelicans mogą rozważyć ofertę Koniczyn w celu pozyskania Jaysona Tatuma.

 

Zgodnie z doniesieniami zza oceanu Los Angeles Lakers odpuścili sobie walkę o skrzydłowego Pels ze względu na horrendalne oczekiwania włodarzy klubu z Luizjany. Choć Jeziorowcy wciąż pozostają w grze, chrapkę na usługi Davisa mają również Knicks, Clippers czy wspomniani Celtics.

 

Choć oferta Magica Johnsona wydawała się sama w sobie niedorzeczna, nie zadowoliła ona kierownictwa Pelicans, którzy liczą na ogrom talentu i garść wyborów w Drafcie. W posiadaniu tego typu majątku jest Boston, który może skusić NOP Brownem, Rozierem, Haywardem czy Jaysonem Tatumem.

 

Wedle amerykańskich dzienników sportowych włodarze obu zespołów żarliwie dyskutują na temat transferu Tatuma do Nowego Orleanu. Choć Celtics nie znajdowali się na “liście” Davisa, mówi się, iż Kyrie Irving, rozgrywający wschodniego contendera, może być w stanie przekonać skrzydłowego do reprezentowania barw Koniczyn przez dłuższy okres.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!