6-12-2018 | 6:29

krzyssekk

127

RUDY GOBERT Z KARĄ FINANSOWĄ ZA KRYTYKĘ WOBEC SĘDZIÓW.

Starcie Miami Heat z Utah Jazz niosło za sobą spore zamieszanie. Środkowy ekipy z Salt Lake City, Rudy Gobert niejednokrotnie nie zgadzał się z decyzją sędziowską.

 

26-latek nie mógł pogodzić się z faktem, iż w kluczowym momencie spotkania arbitrzy nie odgwizdali przewinienia na Donovanie Mitchellu, by chwilę później odnotować kontrowersyjny faul na Dwyanie Wade.

 

“Chcę po prostu, żeby to było konsekwentne. Każdej nocy jest to samo gó*no. Jeśli gwiżdżesz coś w jedną stronę, gwiżdż to samo w drugą. Gdy już zaczną to robić, okażę im odrobinę więcej szacunku. Mam już tego dość. W każdym meczu jest to samo.”

 

“Nie mogą [sędziowie] decydować o takim spotkaniu. Odgwizdali faul na Dwyanie Wade, a Donovan [Mitchell] został pchnięty mocniej chwilę wcześniej. Ale to w porządku, przecież on nie jest Wadem.” – dodał w sarkastyczny sposób Gobert.

 

Dzień później włodarze NBA wydali oświadczenie mówiące o tym, że środkowy Jazzmanów został ukarany karą finansową w postaci 15 tys. $ na publiczne krytykowanie decyzji sędziowskich. Dodatkowo stanęli oni w obronie arbitrów i potwierdzili, iż ich decyzje były w pełni słuszne.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!