6-01-2019 | 13:25

krzyssekk

88

STEVE KERR: “WCIĄŻ NIE OSIĄGNĘLIŚMY PEŁNI NASZEGO POTENCJAŁU.”

Ostatnie tygodnie w lidze NBA stoją pod znakiem pełnego powrotu do zdrowia DeMarcusa Cousinsa. Środkowy Golden State Warriors może w znaczący sposób wpłynąć na grę obrońców tytułu.

 

Zgodnie z doniesieniami zza oceanu 28-letni środkowy miał być gotowy do gry po świątecznym starciu z Los Angeles Lakers lub najpóźniej kilka dni po nowym roku. Dni mijają a Cousins (który swoją drogą zajmuje szóste miejsce wśród obwodowych na zachodzie w głosowaniu do Meczu Gwiazd) wciąż nie zadebiutował w nowych barwach. Dubs z kolei plasują się “dopiero” na trzecim miejscu w tabeli, co dla wielu sympatyków GSW wydaje się być klęską. Szkoleniowiec Wojowników uspokaja jednak, iż wciąż w pełni nie osiągnęli swojego potencjału.

 

“Jeśli zapytasz każdego gościa i każdego trenera z tego zespołu, wszyscy zgodzilibyśmy się, że nie nie osiągnęliśmy jeszcze naszego pełnego potencjału. Poprzednia noc była tego dobrym przykładem.”

 

“Po prostu nie dotarliśmy jeszcze do momentu, w którym wiemy czego wzajemnie od siebie oczekiwać, noc w noc. Byliśmy na swego rodzaju podróży roller-coasterem przez pierwszą część sezonu.”

 

“Niektórzy mają problemy z kontuzją, niektórzy z tym, iż nie wpadliśmy jeszcze w odpowiedni rytm, który może wpłynąć na regularność naszej gry i przykuwanie uwagi do szczegółów. To jest to, do czego musimy dotrzeć i jestem pewien, że tam się znajdziemy.” – dodał Kerr.
KOMENTARZE

0

Dodaj komentarz

Nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądź pierwszy!